W dniu 09.12. 2015 i 10.12.2015 odbyły się rejonowe zawody w unihokeju szkół średnich dla chłopców i dziewcząt. Drużyna chłopców zajęła pierwsze miejsce spośród 8 drużyn Krosna i okolic. Dziewczęta zajęły 3 miejsce spośród 6 drużyn. Zarówno chłopcy, jak i dziewczęta zapewnili sobie awans do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się w nowym roku w Sanoku.

W drużynie chłopców naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Cesarz Michał, Ziemiański Piotr, Jurczak Radosław, Słowik Paweł, Pelczar Wiktor, Wojnar Bartłomiej, Dubiel Albert, Leś Piotr, Liput Mateusz, Majsiak Miłosz, Stasik Robert, Wlusz Paweł, Drużyna dziewcząt to: Józefczyk Angelika, Farbaniec Urszula, Guzik Kinga, Kluk Adrianna, Popiel Angelika, Wojtanowska Gabriela, Łuszcz Aleksandra, Masłyk Karolina, Śnieżek Anna, Muszańska Wioletta. Gratuluję wszystkim zawodnikom i zawodniczkom woli walki, poświęcenia czasu na treningi (ZSP1oraz PWSZ) oraz rozpowszechnianiu tej dyscypliny w środowisku uczniowskim naszej szkoły i poza nią. Łukasz Głowiński P.S. Zapraszam wszystkich na zajęcia, wtorek PWSZ 17.30-19.00, środa ZSP1 15.30 - 18.00