W piątek, 11 grudnia 2015 r. w ramach Dnia Języków Obcych w naszej szkole odbył się leksykalno-gramatyczny konkurs języka angielskiego dla gimnazjalistów. W czwartej edycji "Junior Master of English", objętej patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty, wzięło udział 60 uczniów z 23 szkół gimnazjalnych z Krosna i okolicy. Oto zwycięzcy:

I MIEJSCE: JOANNA ŚCIBIOR - Gimnazjum w Wiśniowej (opieka: p. Agnieszka Pelczar)
II MIEJSCE: KAROLINA KRZYSIK - Gimnazjum w Jasienicy Rosielnej (opieka: p. Agnieszka Kłosowicz) oraz SZYMON PETKA - Gimnazjum we Frysztaku (opieka: p. Anna Arciszewska)
III MIEJSCE: CEZARY BOGACZYK - Gimnazjum nr 4 w Krośnie (opieka: p. Beata Łopatkiewicz), IZABELA BĘBEN - Gimnazjum nr 4 w Krośnie (opieka: p. Dorota Łopuszańska-Patrylak) oraz DANIEL PROROK - Społeczne Gimnazjum w Targowiskach (opieka: p. Anna Bobrowska)
WYRÓŻNIENIA: PATRYCJA SITAR - Gimnazjum w Odrzykoniu (opieka: p. Aneta Szarek) oraz IZABELA ZNÓJ - Gimnazjum w Iwoniczu (opieka: p. Sabina Józefowicz-Boczar)
Dziękujemy za ogromne zainteresowanie konkursem i serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim opiekunom! Jednocześnie zapraszamy na kolejną edycję.
Organizatorki: Irena Jakubowicz i Joanna Bober