W dniu 01 października 2015r. około 200 pierwszoklasistów z naszej szkoły wraz z wychowawcami wzięło udział w wyjazdowym spotkaniu integracyjnym. Czterema autobusami dojechaliśmy z Krosna do Jaślisk, skąd następnie udaliśmy się szlakiem turystycznym do Zawadki Rymanowskiej.

Tegoroczna aura sprzyjała pieszym wędrówkom, a krajobraz zachwycał nas kolorami złotej, polskiej jesieni. Trasa była bardzo malownicza, dzięki czemu młodzież mogła podziwiać piękną panoramę Beskidu Niskiego jak również widoczne w oddali Tatry. Po zakończeniu pieszej wycieczki, autokarami udaliśmy się na drugą część imprezy integracyjnej, która to miała miejsce w ośrodku narciarskim Chyrowa – Ski. Aby nabrać sił po wysiłku, młodzież wraz z opiekunami zregenerowała się zajadając pyszną kiełbaskę z grilla, przygotowaną przez nauczycieli wychowania fizycznego. Czas umilały nam piosenki turystyczne śpiewane przez uczniów naszej szkoły, które to przygotowała pani Ewa Kłos wraz z zespołem muzycznym. W celu bliższego zapoznania się uczniów, wychowawcy zorganizowali dla nich różnego rodzaju gry i zabawy, które miały na celu lepszą integrację społeczności zarówno klasowej jak i szkolnej. Zajęciom tym towarzyszyła spora dawka humoru, z czego można wnioskować, że imprezę integracyjną klas pierwszych można zaliczyć do niezwykle udanych Smile
Za część organizacyjną odpowiedzialny był pan Paweł Guzik wraz z nauczycielami wychowania fizycznego: panią Martą Bobusią, panią Moniką Szubą, panem Rafałem Kustroniem, panem Stanisławem Nowakiem i panem Łukaszem Głowińskim.  Natomiast częścią integracyjną zajmowała się pani Magdalena Hołowicka – Szubra oraz pozostali wychowawcy klas pierwszych: pani Małgorzata Hejnar, pani Anna Karaś, pani Bernarda Kniażyńska, pan Bartosz Gałązka, pan Tomasz Celej, pan Marcin Turek oraz pedagog szkolny, pani Katarzyna Sterkowiec.