14.06.2015r. drużyna naszej szkoły w składzie p. Michalina Ginalska, p. Elżbieta Kozielec, Paulina Chochołek (uczennica klasy II LOe) oraz p. Marek Gancarz brała udział w 4 edycji gry plenerowej "Krosno-Gra", która była częścią obchodów Dni Krosna.W trakcie gry należało wykonać zadania sprawnościowe, artystyczne, z zakresu historii Krosna i regionu i inne przygotowane przez organizacje pozarządowe działające na terenie miasta.Nasi reprezentanci musieli m.in. obsługiwać pompę strażacką, grać w szachy, przejść "tor przeszkód" dla osób niewidomych, wykonać maskę karnawałową.Ocenie jury podlegały również kostiumy grupy.

Link do galerii