We wtorek 9 czerwca 2015 r. o godzinie 8:00 odbył się konkurs wiedzy on-line na temat patrona naszej szkoły Jana Szczepanika i epoki, w której żył. W konkursie brali udział uczniowie klas pierwszych – łącznie 33 osoby.
I miejsce zdobyła  Natalia Jezior z I LO d (uzyskała 16p na 20p),
II miejsce Paweł Krok z I TH/TS,
III miejsce Barbara Dębiec z I LO b oraz Magdalena Maziarka z I LO a.

Odbiór dyplomów, nagród rzeczowych ufundowanych przez p. dyrektora oraz publikacji ufundowanych przez Stowarzyszenie Jana Szczepanika z Tarnowa nastąpił w czasie Dnia Patrona Szkoły.

W konkursie wzięli udział uczniowie z klas:

1 LO a : Aleksandra, Dominika Szymbara , Magda Maziarka, Sara Truty, 1 LO b : Karolina Józefczyk, Barbara Dębiec, Martyna Moskal, 1 LO c: Aleksandra Bazan, Joanna Bularska, Katarzyna Szata, Ewelina Fedec, Tomasz Chuchra, Elżbieta Kostka, 1LO d: Paulina Jezior, Natalia Jezior, Patrycja Jucha, 1LO e: Klaudia Buczyńska, Martika Paluch, Wiktor Wanat, 1TE: Sabina Jamrogowicz, Kacper Braja, Michał Hromik, Magda Wiernasz, Natalia Dudycz, 1TT/O: Jakub Ekiert, Paula Ekiert, Bartłomiej Fruga i Katarzyna Kostka, 1TH/TS: Grzegorz Frydrych, Paweł Krok, Robert Stasik i Gabriela Turczyn.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy laureatom.

Zobacz zdjęcia.

Organizatorom p. Bogusławie Kopczyk i p. Annie Zając zależy na propagowaniu dokonań wielkiego wynalazcy w środowisku lokalnym.