W dniach 13 i 14 czerwca br. nasi nauczyciele i uczniowie wzięli aktywny udział i wzbogacili program obchodów Dni Krosna.

Najpierw w sobotę 13 czerwca kolekcję najnowszych strojów uszytych przez uczennice Technikum Odzieżowego na estradzie na krośnieńskim Rynku zaprezentowały nasze  znakomite modelki. Pokaz przygotowała Pani Wiesława Szwast.

14 czerwca 2015 r., mieszkańcom miasta i okolic zaprezentował się Kabaret SSOK. Grupa przygotowała występ oparty na twórczości wędrownych i ulicznych śpiewaków działających na przełomie XIX i XX wieku w naszych stronach. Flash mob zatytułowany "Portret ze Szczepanikiem" prezentował również postać "galicyjskiego Edisona" - można więc było posłuchać ballady o patronie najstarszej krośnieńskiej szkoły oraz... zrobić sobie z nim pamiątkową fotografię.

W spektaklu ulicznym wystąpili: Kacper Braja (w roli Jana Szczepanika) i Natalia Dudycz (z klasy I TE), Barbara Dębiec, Urszula Folcik, Natalia Jastrząb, Karolina Józefczyk, Magdalena Mazur (skrzypce), Aleksandra Mierosławska, Marlena Rygiel, Joanna Winiarska (z klasy I LO B).

Dla zainteresowanych zamieszczamy link do galerii fotografii