Jest pokonkursową prezentacją nagrodzonych i wyróżnionych prac uczestników V edycji konkursu dla gimnazjalistów „KREATOR MODY 2015” w kategorii:
gotowy wyrób dodatku do odzieży oraz projekt ubioru, zorganizowanym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr1 im. Jana Szczepanika w Krośnie pod hasłem:

„Biel i czerń - kontrasty i asymetria w modzie młodzieżowej”.

Konkurs został opracowany i przeprowadzony przez Martę Bożek-Pocenty oraz Teresę Belcik, nauczycieli przedmiotów zawodowych w Technikum Odzieżowym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr1 im. Jana Szczepanika w Krośnie.
Wystawa prezentowana w bibliotece szkolnej została przygotowana przez:
                                             - Martę Bożek-Pocenty
                                             - Teresę Belcik
                                             - Magdalenę Kaszę
                                             - Elżbietę Zajdel
Prace gimnazjalistów będą prezentowane do końca września 2015roku.

Link do galerii

Zapraszamy do zwiedzania wystawy.