W dniu 27 maja 2015roku w Zespole Szkól Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. J. Szczepanika w Krośnie odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień przyznanych w konkursie „KREATOR  MODY” adresowanym do gimnazjalistów.

W V edycji konkursu pod hasłem „Biel i czerń- kontrasty i asymetria w modzie młodzieżowej” swoje prace zgłosiło 62 autorów, co wskazuje na duże zainteresowanie konkursem i tematyką mody młodzieżowej wśród uczniów gimnazjum. W spotkaniu udział wzięli uczniowie  nagrodzonych i wyróżnionych prac wraz ze swoimi merytorycznymi opiekunami. Uczestnicy spotkania mogli również zapoznać się z możliwościami dalszego rozwijania swoich pasji na kierunkach kształcenia realizowanych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr1 im Jana Szczepanika w Krośnie jak i zwiedzić wystawy prezentujące nagrodzone i wyróżnione w konkursie prace. Wyróżnione uczennice odebrały gratulacje i drobne upominki z rąk Dyrektora szkoły mgr. Andrzeja Gregorczyka, a wszyscy uczestnicy zachęceni do udziału w konkursach i warsztatach planowanych dla gimnazjalistów w przyszłym roku.
Link do galerii

Opracowała: Marta Bożek- Pocenty