W piątek, 29 maja 2015r. , uczniowie klas I TH, II TH, III TH oraz II TT/TO udali się do Rzeszowskiej Hali „Podpromie" na międzynarodowe targi produktów i żywności wysokiej jakości – EKOGALA. Rzeszowskie targi należą do największych tego typu imprez w Polsce i Europie Wschodniej.

Podczas wydarzenia uczniowie zapoznali się z ofertą polskich i zagranicznych producentów żywności ekologicznej posiadających certyfikat zgodności gwarantujący ekologiczne podchodzenie wystawianych produktów. Mieli również okazję zobaczyć, jak przygotować stoisko targowe, aby było atrakcyjne  przyciągnęło klientów.
Opiekunowie wycieczki: p. A. Karaś, p. B. Madejska, p. A. Majkut.