Dnia 27 stycznia 2015r. uczniowie klasy ILOa wraz z opiekunami p.Elżbietą Marczuk i p.Elżbietą Lenik udali się na Dzień Otwarty do Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Nasi uczniowie mogli poznać uczelnię ‘’od kuchni”. Odbyli kilka ciekawych wykładów i rozmów z nauczycielami. Ci zaś, z dużą cierpliwością i  poczuciem humoru odpowiadali na pytania zadawane przez uczniów.
Szczególnie interesującym punktem programu było spotkanie z dość nietypowymi zwierzętami – lamami. Była to zdecydowanie najweselsza część wycieczki. Następnie udaliśmy się na wykład dotyczący zakładania biznesu poza granicami naszego kraju – w szczególności w Chinach. Prowadzący w niezwykle ciekawy sposób opowiedział o pracy w Azji także od tej mniej znanej strony. Jak się okazało, kultura chińska jest dość skomplikowana.
Podczas gdy większa część uczniów brała udział w różnych zajęciach trójka uczniów w składzie: Gabriela Marosz, Sabina Burek i Krystian Dziok przebywała na II (finałowym) etapie konkursu prawniczego.
Cała wycieczka zakończyła się krótką ‘’wyprawą’’ po Rzeszowie.
Wyjazd okazał się niezwykle interesujący dla uczniów, którzy planują podjąć studia na WSIiZ w Rzeszowie.
Krystian Dziok ILOa