Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie zaprasza uczniów wszystkich gimnazjów do wzięcia udziału w konkursach:

I. KONKURS PLASTYCZNY  „FILMOWE INSPIRACJE”

II. KONKURS PLASTYCZNO – LITERACKI „POEZJA W SŁOWACH I OBRAZACH” - JAN TWARDOWSKI

Termin składania prac do dnia 31 marca 2015 roku

KONKURS PLASTYCZNY  „FILMOWE INSPIRACJE”

1. Celem konkursu jest umożliwienie uczniom zainteresowanym fotografią i sztukami plastycznymi zaprezentowanie swoich prac poza szkołą. Proponujemy również udział w warsztatach artystycznych, które zorganizujemy w naszej szkole dla chętnych, zwłaszcza dla młodzieży zainteresowanej nauką w liceum w klasach o profilu artystycznym i językowo-medialnym.

2. Uczestnicy  mają wykonać pracę plastyczną w dowolnej technice lub zdjęcia (maksymalnie 5) inspirowanych filmem Marcela Łozińskiego „Wszystko się może przytrafić”. Film dostępny jest w 2 częściach w serwisie Youtube.

KONKURS PLASTYCZNO – LITERACKI„POEZJA W SŁOWACH I OBRAZACH” - JAN TWARDOWSKI

1.      Zapoznaj się z wierszami Jana Twardowskiego.

2.      Napisz pracę inspirowaną wybranymi wierszami poety, w której zawarta będzie refleksja na temat roli poezji  w życiu człowieka (minimum 150 słów)

lub

3.      Wykonaj pracę plastyczną (rysunek, fotografia, plakat)  inspirowaną wierszami Jana Twardowskiego

Prace należy przysyłać na adres :

lub ZSP 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie, ul. Podkarpacka 16, 38-400 Krosno

Z dopiskiem: „Konkurs plastyczny”/ „Konkurs plastyczno – literacki”

Do dnia 31 marca 2015 roku

Rozstrzygnięcie konkursu 13 kwietnia 2015 roku.

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNO-LITERACKIEGO

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

Dla uczestników konkursu przewidziane są nagrody rzeczowe oraz warsztaty plastyczne, które odbędą się w ZSP 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie.

Prace nadesłane na konkurs zostaną pokazane na wystawie, która będzie zorganizowana w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika przy ul. Podkarpackiej 16 w Krośnie (o terminie powiadomimy osobno), wtedy też będą wręczone dyplomy i nagrody.

Szczegółowe informacje dla uczniów można uzyskać pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.