Dzień 10 grudnia 2014 roku dla Natalii Lenartowicz – uczennicy klasy IV TO/TS  i Natalii Bąk, reprezentującej klasę I LO c w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie był dniem szczególnym. Grupa stypendystów Prezesa Rady Ministrów w województwie podkarpackim odebrała dyplomy potwierdzające zdobycie stypendium za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2013/2014.

Natalia Lenartowicz po raz drugi pod rząd odebrała jedną z najcenniejszych wyróżnień dla uczniów  szkół ponadgimnazjalnych. Uroczystość z udziałem pani Renaty Butryn, poseł na sejm RP, Wojewody Podkarpackiego pani  Małgorzaty Chomycz – Śmigielskiej  oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty pana Jacka Wojtasa odbyła się w Hotelu Rzeszów. Dziewczęta były bardzo podekscytowane faktem docenienia ich wysiłków przez władze RP we własny rozwój. Całość gali umilały piosenki wykonywane przez chór połączonych szkół z Przemyśla.
Serdeczne gratulacje!