W dniach 3 – 4 października 2014 r. odbyła się X edycja ogólnopolskiej akcji „Podziel się posiłkiem”, organizowanej przez firmę Danone. Grupa 16 wolontariuszy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie zbierała żywność w wyznaczonym punkcie – supermarkecie S8 przy ul. Pużaka. Zbiórka trwała od godziny 10 – 18. Wolontariusze rozdawali klientom sklepu ulotki informacyjne, naklejki oraz bajki dla dzieci, prosząc o wsparcie akcji. Zbiórka zakończyła się dużym sukcesem. Zebrano ponad 200 kg żywności. Pozyskane produkty zostaną przekazane młodzieży potrzebującej z ZSP Nr 1 w Krośnie. Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom oraz hojnym darczyńcom za okazane wsparcie. Opiekunowie akcji: p. Dariusz Niepokój, p. Barbara Krukar, p. Joanna Bober.