Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr1 im. Jana Szczepanika w Krośnie zaprasza wszystkich uczniów gimnazjów do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym ?Filmowe inspiracje?.

Uczestnicy konkursu wykonują zdjęcie lub serię zdjęć (maksymalnie 5) inspirowanych filmem Krzysztofa Kieślowskiego ?Siedem kobiet w różnym wieku?. Film dostępny jest w 2 częściach w serwisie Youtube.

Prace należy przesłać do dnia 19 marca 2014 na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Wielkość pliku nie może przekroczyć 5MB, minimalny rozmiar pliku powinien wynosić 400x600 pikseli.

Dla zwycięzców konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wyróżnione prace zostaną zaprezentowane na wystawie podczas dni otwartych naszej szkoły w dniach 7-8 kwietnia 2014, wtedy też będą wręczone dyplomy i nagrody.

Uczestników konkursu zaprosimy także do wzięcia udziału w warsztatach plastycznych poświęconych projektowaniu plakatów, które odbędą się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika przy ul. Podkarpackiej 16 w Krośnie w dniu 13 maja.

Masz zainteresowania artystyczne? Zajmujesz się fotografią? A może filmem? Masz niebanalne pomysły? Weź udział w naszym konkursie!

Dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.