W dniu 7 stycznia 2014 roku został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs pod hasłem: "HAFT KORALIKOWY W BIŻUTERII KOŁNIERZYKOWEJ"
Konkurs został przeprowadzony w ramach przedmiotu pracownia materiałoznawstwa odzieżowego oraz materiałoznawstwa odzieżowego, jako podsumowanie Warsztatów Rękodzieła Artystycznego nt: ?Projektowanie i modelowanie biżuterii z zastosowaniem haftu koralikowego?.

Udział w konkursie wzięły uczennice klasy I-III Technikum Odzieżowego z ZSP Nr1 im. J. Szczepanika w Krośnie .
Tematem przewodnim konkursu było zaprojektowanie i wykonanie biżuterii kołnierzykowej z zastosowaniem haftu koralikowego.

Link do galerii

Link do strony Technikum Odzieżowego

Laureatami konkursu zostały:

Agnieszka Farbaniec  kl III TO

Regina Ziobro kl III TO

Kamila Nawrocka kl III TO

Izabela Penar

WYRÓŻNIENIA:

- Justyna Jastrzębska   kl I TO
- Gabriela Józefczyk    kl I TO
- Paulina Puchyrska    kl I TO
- Klaudia Oberc    kl II TO
- Magdalena Świątkowska  kl II TO
- Magdalena Niedziela  kl III TO

Warsztaty Rękodzieła Artystycznego oraz konkurs opracowała i przeprowadziła  mgr inż. Marta  Bożek ? Pocenty, nauczyciel pracowni materiałoznawstwa odzieżowego oraz materiałoznawstwa odzieżowego w ZSP Nr1 im. J. Szczepanika w Krośnie. Prace wykonane w ramach konkursu zostaną zaprezentowane na pokonkursowej wystawie w bibliotece szkolnej ZSP Nr1 im. J. Szczepanika w Krośnie.

Opracowała: Marta Bożek-Pocenty