W bibliotece Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr1 im. Jana Szczepanika w Krośnie została otwarta wystawa pod hasłem:

"HAFT KORALIKOWY W BIŻUTERII KOŁNIERZYKOWEJ"

Wystawa przedstawia prace uczniów Technikum Odzieżowego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr1 im. Jana Szczepanika w Krośnie.
Jest pokonkursową prezentacją prac wykonanych w ramach szkolnego konkursu przeprowadzonego na przedmiocie materiałoznawstwa odzieżowego oraz pracowni materiałoznawstwa odzieżowego.
Konkurs został opracowany jako podsumowanie, przeprowadzonych w tych klasach, zajęć Warsztatów Rękodzieła Artystycznego nt. haftu koralikowego, które zostały zrealizowane w ramach programu rozszerzającego pod kierunkiem nauczyciela przedmiotu i instruktora rękodzieła artystycznego mgr inż. Martę Bożek-Pocenty.
Wszystkie prace, zaprezentowane na wystawie, zostały samodzielnie zaprojektowane i wykonane przez uczniów Technikum Odzieżowego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr1 im. Jana Szczepanika w Krośnie

Wystawę opracowała i przygotowała:

Marta Bożek- Pocenty
Magdalena Kasza
Elżbieta Zajdel.

Wystawa czynna: styczeń-kwiecień 2014 roku.
Serdecznie zapraszamy!

Opracowała: Marta Bożek-Pocenty