Dnia 1 listopada 2013 r. młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie, brała udział w kweście na Cmentarzu Komunalnym w Krośnie, organizowanej przez Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta Koło Krośnieńskie. W kweście uczestniczyła 20 osobowa grupa młodzieży naszej szkoły:

1. Paula Nadra kl. I LO b
  2. Klaudia Zając kl. I LO b
  3. Klaudia Blicharczyk kl. I TH/TS
  4. Wioletta Filar kl. I TH/TS
  5. Kamil Kozioł kl. I TH/TS
  6. Jarosław Gajewski kl. I TH/TS
  7. Kamil Miśkowiec kl. I LO e
  8. Miłosz Stawarz kl. II LO c
  9. Sandra Kabaj kl. III LO a
  10. Mariola Rybicka kl. III LO a
  11. Karolina Kopeć kl. III LO c
  12. Dominika Skwara kl. III LO c
  13. Honorata Uliasz kl. III LO c
  14. Sandra Liput kl. III LO c
  15. Jagoda Matelowska kl. III LO c
  16. Aneta Wojtyczek kl. III LO c
  17. Anna Pudło kl. III LO c
  18. Karolina Markiewicz kl. III LO c
  19. Marta Turek kl. III LO e
  20. Sabina Steliga kl. III LO e

W kweście brał udział Dyrektor Szkoły Andrzej Gregorczyk. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu wszystkich kwestujących, bezinteresownemu poświęceniu swojego wolnego czasu, młodzież wraz z Panem Dyrektorem zebrała 3 894,86 zł. Środki te zostaną przeznaczone na potrzeby ?Kuchni dla Ubogich? i schroniska dla bezdomnych mężczyzn. Gratulujemy i serdecznie dziękujemy za wielkie serce, otwartość na potrzeby ludzi ubogich i bezdomnych.