Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym ?Filmowe inspiracje?

Uczestnicy konkursu wykonują zdjęcie lub serię zdjęć inspirowanych filmem Krzysztofa Kieślowskiego ?Siedem kobiet w różnym wieku?. (Film dostępny w szkolnej bibliotece oraz w serwisie Youtube).

Prace należy złożyć do dnia 15 grudnia 2013 roku u organizatorek konkursu: p. Elżbiety Bryneckiej lub p. Krystyny Kenar.

Zdjęcia należy dostarczyć w formie elektronicznej ? na płycie lub pendrivie. Wielkość pliku nie może przekroczyć 5MB, minimalny rozmiar pliku powinien wynosić 400x600 pikseli.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.