KONKURSY

W naszej Szkole każdego roku uczniowie mają możliwość wykazania się swoją wiedzą na konkursach obejmujących różne zagadnienia religijne.
Mamy tradycję już kilkunastoletnią zgłębiania nauczania Jana Pawła II ? szkolny Konkurs Papieski.
Wczytujemy się w przekaz Pisma Świętego ? Ogólnopolski Konkurs Biblijny i Międzyszkolny Konkurs Biblijny.
Poznajemy zagadnienia teologiczne ? Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Teologicznej.
Młodzież naszej Szkoły włącza się w konkursy okolicznościowe oraz te, o których dowiadujemy się ze stron internetowych.

• Konkurs o Matce Bożej Murkowej  (lokalny),
  • Konkurs o Kardynale Wyszyńskim (regionalny),
  • Konkursy organizowane przez Towarzystwo Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum ? literackie i fotograficzne (lokalny),
  • Konkurs fotograficzny (międzyszkolny),
  • Konkurs poezji (regionalny),
  • Konkurs o rodzinie (ogólnopolski).

Zapraszamy do udziału w konkursach!