Wręczenie nagród w konkursie ? KREATOR MODY 2013?

W dniu 4 czerwca 2013 roku w Zespole Szkól Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. J. Szczepanika w Krośnie odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień przyznanych w konkursie ?KREATOR  MODY? adresowanym do gimnazjalistów.
W III edycji konkursu pod hasłem ? Moda młodzieżowa inspirowana żywiołem ognia? swoje prace zgłosiło 76 autorów, co wskazuje duże zainteresowanie konkursem i tematyką mody młodzieżowej wśród uczniów gimnazjum.
W spotkaniu udział wzięli uczniowie  nagrodzonych i wyróżnionych prac wraz ze swoimi merytorycznymi opiekunami.
Wręczenia nagród i wyróżnień dokonał dyrektor szkoły mgr Andrzej Gregorczyk wraz z opiekunami poszczególnych kategorii konkursu tj.
Martą Bożek- Pocenty ? w kategorii dodatek do odzieży
Teresą Belcik ? w kategorii projekt plastyczny ubioru.
Podczas spotkania jego uczestnicy zwiedzili szkolę oraz pokonkursowe wystawy zorganizowane w bibliotece szkolnej, na których zaprezentowano prace uczestników konkursu w obu kategoriach. Uczestnicy spotkania mogli również zapoznać się z możliwościami dalszego rozwijania swoich pasji w dziedzinie mody i stylizacji na kierunku odzieżowym.

Link do galerii

Opracowała: Marta Bożek- Pocenty