Dyrekcja Zespołu SzkółPonadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie zaprasza uczniów gimnazjalnych do udziału w I Konkursie Ekonomiczno-Handlowym "Z ekonomią na TY", który odbędzie się 13 czerwca 2013 roku.

W konkursie będą uczestniczyć trzyosobowe zespoły uczniowskie. Konkurs polegał będzie na przygotowaniu prezentacji multimedialnej na jeden z podanych tematów.

Prace konkursowe będą oceniane przez komisję konkursową, w skład której wejdą nauczyciele przedmiotów zawodowych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie. Najlepsze zespoły otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe.

Prosimy o zgłoszenie zespołu uczniowskiego na załączonej karcie zgłoszenia oraz wydelegowanie nauczyciela, który mógłby sprawować opiekę nad uczniami.

Uczestnicy konkursu przyjeżdżają na koszt własny.

Zgłoszenia udziału w konkursie prosimy przysłać pocztą najpóźniej do 29 maja 2013 roku.

Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie w sekretariacie szkoły pod numerem 13 4321681 lub 518653424.

Serdecznie zapraszamy.

Organizatorzy: Angelika Majkut, Beata Madejska