Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie zaprasza uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich szkół gimnazjalnych do udziału w konkursie gramatycznym języka angielskiego JUNIOR MASTER OF ENGLISH GRAMMAR, który odbedzie się 26 marca 2013 r. o godzinie 10.30 w sali A 19
Zgłoszenia udziału w konkursie do dnia 19 marca 2013 r. (wtorek) - telefonicznie (faksem): 13-43-216-81 lub pocztą elektroniczną na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. (prosimy podać imiona i nazwiska uczniów, liczbę uczniów oraz imię i nazwisko opiekuna). Organizatorem konkursu jest p. Irena Jakubowicz.

REGULAMIN KONKURSU:
1. Każda szkoła gimnazjalna może zgłosić maksymalnie pięciu uczestników.
2. Konkurs odbędzie się w formie testu komputerowego.
3. Oceniana będzie znajomość czasów oraz struktur gramatycznych języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.
4. Zakres materiału, który będzie sprawdzany podczas konkursu:
czasy present (simple, continuous, perfect, perfect continuous), past (simle, continuous, perfect, perfect continuous) i future (simple, continuous, perfect).
5. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody a wszyscy uczestnicy - pamiątkowe dyplomy.