Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 16 lutego br. w skutek tragicznego wypadku, zmarła nasza koleżanka, absolwentka naszej szkoły, Izabela Bolanowska. Iza brała czynny udział w życiu naszej szkoły, należała do kabaretu SSOK, oraz do szkolnego chóru. Przez swoich kolegów, koleżanki, ale także i przez nauczycieli, zostanie zapamiętana jako wiecznie uśmiechnięta dziewczyna, która swoim szczerym uśmiechem zarażała innych.
Nabożeństwo żałobne odbędzie się 21 lutego 2013 r. (czwartek) o godzinie 13:00 w Kościele p.w. Marii Magdaleny w Głębokim (gmina Rymanów), po którym nastąpi odprowadzenie zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku.

Pozostaniesz na zawsze w naszych sercach i w naszej pamięci, Niech Bóg ma Cię w swojej opiece, spoczywaj w spokoju Aniołku.