Informacje o konkursie Projektowania i Modelowania Odzieży "Projektanci"

?    Konkurs odbędzie się 2013.03.14.
?    Zgłoszenie udziału w konkursie do 2013.02.07 telefonicznie (faksem): 0-13-4321681,
?    e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub pocztą na adres: ZSP nr 1 w Krośnie, ul. Podkarpacka 16, 38-400 Krosno

Dyrekcja ZSP Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie zaprasza uczniów ponadgimnazjalnych szkół odzieżowych do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Projektowania i Modelowania Odzieży ?Projektanci?, który odbędzie się 14 marca 2013 roku.

Celem konkursu jest:
?    Popularyzacja kształcenia zawodowego.
?    Rozwijanie zainteresowań zawodowych uczniów jako kreatorów mody.
?    Wymiana doświadczeń między szkołami odzieżowymi Podkarpacia.

?    Integracja młodzieży z różnych szkół regionu.

W konkursie będą uczestniczyć trzyosobowe zespoły uczniowskie. Konkurs będzie polegał na wykonaniu przez zespół projektu plastycznego oraz modelu ubioru współczesnego w określonym stylu.
Prace konkursowe będą oceniane przez komisję konkursową, w skład której wejdą nauczyciele przedmiotów zawodowych ze szkół uczestniczących w konkursie. Najlepsze zespoły młodych projektantów otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe.
Prosimy o zgłoszenie zespołu uczniowskiego na załączonej karcie zgłoszenia oraz wydelegowanie nauczyciela, który mógłby uczestniczyć w pracy komisji konkursowej. Materiały niezbędne do wykonania prac konkursowych (oprócz przyborów rysunkowych) zapewnia organizator.
Uczestnicy konkursu przyjeżdżają na koszt własny.
Zgłoszenia udziału w konkursie prosimy przysyłać pocztą lub pocztą elektroniczną najpóźniej do 07 lutego 2013 roku.
Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie w sekretariacie szkoły pod numerem 13 4321681 lub 509412188

Serdecznie zapraszamy.

Organizatorzy: