Filtr
  • Zapraszamy do złożenia oferty dotyczącej zadania p.n. "Prowadzenie sklepiku szkolnego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie". Szczegółowe informacje w załączniku.

• 09.12.2014 r. odbędą się spotkania rodziców z wychowawcami klas.

Dyrekcja zaprasza wszystkich rodziców na spotkanie na sali gimnastycznej o godz. 15.45 poświęcone funkcjonowaniu dziennika elektronicznego.

• Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się wiosny i wiarą w sens życia,

pogody w sercu i radości płynącej ze Zmartwychwstania Pańskiego,

smacznego Święconego, serdecznych spotkań w gronie Rodziny i Przyjaciół

Nauczycielom, Pracownikom,Uczniom i Rodzicom oraz wszystkim Sympatykom "Szczepanika"

życzy Andrzej Gregorczyk - Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie

• Przypominamy, że nadal kontynuowana jest akcja charytatywna zbierania nakrętek plastikowych, z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Marysi Zawiszy, rocznej dziewczynki z Krosna. Akcję tę objął patronatem Prezydent Miasta Krosna.
    Postępy w leczeniu dziewczynki na Facebooku oraz na stronie www.marysienka.tio.pl