Filtr
  • 09.12.2014 r. odbędą się spotkania rodziców z wychowawcami klas.

Dyrekcja zaprasza wszystkich rodziców na spotkanie na sali gimnastycznej o godz. 15.45 poświęcone funkcjonowaniu dziennika elektronicznego.

• Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się wiosny i wiarą w sens życia,

pogody w sercu i radości płynącej ze Zmartwychwstania Pańskiego,

smacznego Święconego, serdecznych spotkań w gronie Rodziny i Przyjaciół

Nauczycielom, Pracownikom,Uczniom i Rodzicom oraz wszystkim Sympatykom "Szczepanika"

życzy Andrzej Gregorczyk - Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie

• Przypominamy, że nadal kontynuowana jest akcja charytatywna zbierania nakrętek plastikowych, z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Marysi Zawiszy, rocznej dziewczynki z Krosna. Akcję tę objął patronatem Prezydent Miasta Krosna.
    Postępy w leczeniu dziewczynki na Facebooku oraz na stronie www.marysienka.tio.pl
  • W dniach 11 ? 12 marca w "Szczepaniku" miały miejsce "Dni otwarte".
    Impreza ta towarzyszyła organizowanym na Hali Sportowej Targom Edukacyjnym.
    W tych dniach wszystko było podporządkowane Gimnazjalistom, których już w najbliższych tygodniach czekają trudne chwile: egzamin gimnazjalny oraz wybór szkoły ponadgimnazjalnej.
    Staraliśmy się w możliwie profesjonalny i życzliwy sposób pomóc Im w tym wyborze, przedstawiając naszą ofertę edukacyjną.