&nbsp &nbsp &nbsp Uczniowie naszej Szkoły, biorący udział w konkursie ?Na drodze ku wolności ? społeczeństwo polskie w latach 80. XX w. Doświadczenia świadka historii?, organizowanym przez Biuro Edukacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej, odnieśli znaczące sukcesy.

Krystian Koterbicki z klasy II LO C oraz Marlena Wasłowicz z klasy II LO D znaleźli się w elitarnym gronie sześciu osób zakwalifikowanych na poziomie szkół ponadgimnazjalnych do II etapu, ponadwojewódzkiego.
&nbsp &nbsp &nbsp Etap II, przeprowadzony 3 marca przez Oddziałową Komisję IPN w Rzeszowie, wyłonił laureatów, którzy zostali zakwalifikowani do etapu III. Miło nam donieść, że Marlena Wasłowicz, brawurowo dokonując przed komisją obrony swej pracy Kształtowanie się wyobrażeń młodzieży o świecie pod wpływem lektury czasopisma młodzieżowego ?Świat Młodych? w latach osiemdziesiątych XX wieku - na podstawie zebranych świadectw, jako laureat etapu II została zakwalifikowana do etapu ogólnopolskiego z najwyższym wynikiem!
GRATULUJEMY SUKCESÓW Marlenie, Krystianowi - i ich Opiekunom: Paniom Anecie Rozenbaiger i Magdalenie Wydrze oraz Panu Bartoszowi Gałązce.

facebook_page_plugin