Zapraszamy Całą Społeczność Szczepanika na piknik.

21.06.2022 godz. 8 30 - 10 30.

Spędź miło czas i baw się z Nami a na zakończenie o godzinie 10 00 zbiórka obok boiska szkolnego.

Festiwal kolorów - rozrzucaj kolorowy pył!!!

Konkurs dla klas na przebranie - motyw przewodni postacie literackie lub postacie z bajki, ilość polubień decyduje o wygranej.

1.Sala A14 - panel filmowy, media, social media, dyskusja - prowadząca Katarzyna Ukleja
2.Sala A 13 - panel quizów humanistycznych, językowych i gramatycznych - opiekunowie Małgorzata Fejkiel, Elżbieta Misiak - Gancarz
3.Sala A10 - panel historyczny, quizy - opiekun Damian Pulnar
4.Stoisko grupy rekonstrukcyjnej, możliwość porozmawiania, przebrania się, pooglądania sprzętów, strojów - opiekun Marek Gancarz, sala A20