Współpraca:Szukaj

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki I edycji konkursu wewnątrzszkolnego z geografii Znam Polskę:

  • I miejsce: Jessika Pieknik (3LOa)
  • II miejsce: Monika Żurawska (3LOd)
  • III miejsce: Karol Such (3LOe)


Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk