Współpraca:Szukaj

W dniu 14 czerwca br. odbył się konkurs z języka niemieckiego WELTSPRACHEN ABITUR.W konkursie wzięło udział 25 uczniów Liceum i Technikum, którzy rozwiązywali testy sprawdzające stopień opanowania zagadnień gramatycznych i leksykalnych na poziomie klasy I, II i III.

 

 

 Wyłoniono trzech zwycięzców.

1 miejsce:

  • Emilia Frankiewicz (kl. I LOb)

2 miejsce:

  • Paulina Jabłońska (kl. II gTHOT)

3 miejsce:

  • Emilia Krupa (kl. III ThotTm)

Zwycięzcom konkursu gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za duże zainteresowanie konkursem i zapraszamy do udziału w przyszłym roku szkolnym. Nagrody wszystkim uczestnikom konkursu zostaną rozdane na zakończenie roku szkolnego.

Organizatorka : Monika Szczurek
Nauczyciele języków obcych

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk