Współpraca:Szukaj

Nasza uczennica Monika Mazur z  klasy III c LO

finalistką Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej!!!

Monika wygrała etap diecezjalny Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej, a  na etapie centralnym osiągnęła bardzo wysoki wynik, uzyskując 88% punktów.

Gratulujemy!!!

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk