Współpraca:Szukaj

Po raz trzynasty nasza Szkoła wraz z PCEN o.Krosno zorganizowała  i przeprowadziła Międzyszkolny Konkurs Biblijny. W tym roku wzięło w nim udział 374 uczniów z 11 szkół z Krosna, Brzozowa, Sanoka , Nowosielec i Błażowej. Do  dalszego etapu z naszej szkoły zakwalifikowali się:

Joanna Zych z klasy I b LO

Kamil Mrozek z klasy  II TE g

Paula Szybisty z klasy I b LO.

Kamil Mrozek w finale Konkursu zajął III miejsce.

Gratulujemy!!!

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk