Współpraca:Szukaj

Dnia 19 kwietnia 2021 r odbył się, już po raz trzeci, przeprowadzony tym razem w formie on-line szkolny konkurs „MISTRZ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI”.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce Kinga Leczek

II miejsce ex aequo Hanna Delimat, Wioleta Walus

III miejsce Katarzyna Gdowik

Serdecznie gratuluję laureatkom! Wszystkie są uczennicami klasy 2 Te.

Dziękuję  za zainteresowanie wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie.

Organizator konkursu: S. Szajna-Kuck

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk