Współpraca:Szukaj

W dniu 09.03.2021 r odbył się etap eliminacyjny do ogólnopolskiego turnieju „Sukces na bank”. Jest to turniej wiedzy o finansach i ekonomii, skierowany do uczniów szkół średnich, w którym uczestnicy rywalizują w pięcioosobowych drużynach.

W trakcie eliminacji mających formę testu on-line „Szczepanika” reprezentowała drużyna uczennic z klasy 2 Te w składzie:

Patrycja Mićkowska, Hanna Delimat, Kinga Leczek, Katarzyna Gdowik, Aleksandra Szczęsna

 

opiekun: p. S.Szajna-Kuck

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk