Współpraca:Szukaj

Dnia 03.03.2021 r odbył się praktyczny etap szkolnego konkursu dla uczniów klas technikum hotelarskiego „Master Junior Sztuki Hotelarskiej”.

Do etapu praktycznego przystąpiło 7 uczniów z klas 1 Thot, 2 Thot, 2 gThot i 3Thot, którzy uzyskali najwyższą liczbę punktów w trakcie przeprowadzonego on-line w etapie pisemnym testu wiedzy.  Podczas etapu praktycznego uczniowie mieli za zadanie przedstawić autoprezentację uwzględniającą zainteresowania oraz uzasadnienie wyboru zawodu hotelarza w języku polskim i angielskim , a także udzielić odpowiedzi na wylosowane zestawy pytań, obejmujące wiedzę z zakresu przedmiotów hotelarskich i obsługi konsumenta.

Zmaganiom towarzyszył duch rywalizacji, każdy z uczniów chciał jak najlepiej zaprezentować siebie i zdobytą już wiedzę z zakresu przedmiotów zawodowych.

Laureatami konkursu „ Master Junior Sztuki Hotelarskiej” zostali:

I miejsce Gabriela Gędłek klasa 2 Thot

II miejsce Alicja Pastuszak klasa 2 gThot

III miejsce Kinga Paluch klasa 3 Thot

Laureaci otrzymali nagrody w postaci voucherów do Hotelu-Restauracji „Twist” w Krośnie a wszyscy biorący udział w konkursie pamiątkowe gadżety.

Zwycięzcom, jak również pozostałym uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy właścicielowi Hotelu-Restauracji „Twist” w Krośnie za ufundowanie nagród, panu dyrektorowi Dariuszowi Niepokojowi za słowa powitania skierowane do uczestników konkursu oraz pani wicedyrektor Angelice Majkut i pani Joannie Bober, które zasiadły w jury i uczestniczyły w ocenie wybranych modułów konkursu

organizatorzy konkursu: A.Topolska, M.Fejkiel, S.Szajna-Kuck

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk