Współpraca:Szukaj

Uczniowie klasy 2 TE i 3 TE uczestniczyli w dwudniowym wydarzeniu „Uczelnie Szkołom – o finansach z NBP”, realizowanym przez Instytut Badań i Analiz Finansowych Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie oraz Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Partnerem projektu zostało Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazownictwa w Bóbrce.

Plan zajęć projektowych obejmował 4 tematyczne warsztaty, które odbyły się w CTiR w Kielnarowej oraz grę terenową wraz z konkursem, która miała miejsce na obszarze Muzeum w Bóbrce.

Głównym celem projektu było poszerzenie wiedzy, umiejętności oraz świadomości finansowej. Uczniowie poprzez udział w wydarzeniu pogłębili swoją wiedzę z obszarów dotyczących podstawowych zjawisk ekonomicznych, mechanizmów oszczędzania, pomnażania kapitału oraz zarządzania własnymi finansami.

Zwycięzcami w projekcie zostali:
1. Izabela Uram, Małgorzata Jurusik, Dominik Sanocki
2. Natalia Gronek, Krystian Wójcik, Wiktor Kapinos
3. Wiktoria Rutka, Klaudia Ząbik, Karolina Białas.

Dziękujemy za moc wrażeń nie tylko ekonomicznych.

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk