Współpraca:Szukaj

28 lutego w Katedrze Filologii Rosyjskiej UR odbył się IV Festiwal Języka Rosyjskiego. Ponad 150 uczniów przystąpiło do różnych konkursów, w tym nasze dwie uczennice: Gabriela Kaźmierczyk z klasy II LO ab i Adrianna Nycz z klasy II TE pięknie zaprezentowały swój talent w konkursie piosenki rosyjskiej.

Swoimi występami oczarowały cała publiczność i jury. Piosenka Ady zdobyła 3 miejsce‼️

Serdecznie gratulujemy obu naszym piosenkarkom i życzymy dalszych sukcesów

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk