Jan Szczepanik - polski Edison

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów 7 i 8 klas szkoły podstawowej do udziału w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „Jan Szczepanik - polski Edison i jego epoka".Trzej laureaci etapu finałowego uzyskują punkty brane pod uwagę w czasie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Konkurs objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Krosna.

28 lutego 2020 roku o godz. 9:00 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika odbędzie się uroczyste otwarcie imprezy - "Dzień Zawodowca".

Impreza kierowana jest do uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę ekonomiczno-menedżerską, turystyczno-hotelarską, spedycyjno-handlową czy stylizacji odzieży w ramach warsztatów, quizów, konkursów, prelekcji organizowanych w tym dniu.

Głównym celem organizacji Dnia Zawodowca jest propagowanie kształcenia zawodowego w mieście Krośnie i powiecie krośnieńskim, a jednym z najważniejszych punktów programu jest IV Podkarpacki Konkurs Turystyczny. (REGULAMIN)

Zgłoszenia przyjmujemy do 21 lutego 2020 r. telefonicznie (nr 13 43 216 81) lub e-mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.)