Współpraca:Szukaj

4 lutego 2020 r. w Strzyżowie odbyły się zawody rejonowe w piłce siatkowej dziewcząt.

Nasze siatkarki zajmując w turnieju II miejsce uzyskały awans do Półfinału Wojewódzkiego.

W zawodach pokonały pewnie drużynę ze Strzyżowa oraz Iwonicza ulegając jedynie po wyrównanej walce drużynie z I LO Jasło.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Opiekun: p. Rafał Kustroń

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk