"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Dzień 4 lutego 2020 roku dla Izabeli Wilk – uczennicy klasy IV Technik Ekonomista  i Karoliny Sajdak, reprezentującej klasę II LO d o profilu promedycznym w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie był dniem szczególnym.

Grupa stypendystów Prezesa Rady Ministrów  oraz Ministra Edukacji Narodowej w województwie podkarpackim odebrała dyplomy potwierdzające zdobycie stypendium za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2018/2019.

Izabela Wilk po raz drugi pod rząd odebrała jedną z najcenniejszych wyróżnień dla uczniów  szkół ponadpodstawowych. Uczennica była bardzo podekscytowana faktem docenienia jej wysiłków przez władze RP we własny rozwój.

Serdeczne gratulacje!!

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk