Jan Szczepanik - polski Edison

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów 7 i 8 klas szkoły podstawowej do udziału w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „Jan Szczepanik - polski Edison i jego epoka".Trzej laureaci etapu finałowego uzyskują punkty brane pod uwagę w czasie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Konkurs objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Krosna.

Dzień 4 lutego 2020 roku dla Izabeli Wilk – uczennicy klasy IV Technik Ekonomista  i Karoliny Sajdak, reprezentującej klasę II LO d o profilu promedycznym w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie był dniem szczególnym.

Grupa stypendystów Prezesa Rady Ministrów  oraz Ministra Edukacji Narodowej w województwie podkarpackim odebrała dyplomy potwierdzające zdobycie stypendium za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2018/2019.

Izabela Wilk po raz drugi pod rząd odebrała jedną z najcenniejszych wyróżnień dla uczniów  szkół ponadpodstawowych. Uczennica była bardzo podekscytowana faktem docenienia jej wysiłków przez władze RP we własny rozwój.

Serdeczne gratulacje!!