Współpraca:Szukaj

W dniu 8 stycznia 2020 roku w Zespole Szkół Gospodarczych im. Mikołaja Spytka Ligęzy w Rzeszowie odbył się Etap Okręgowy VII Olimpiady Wiedzy o Turystyce pod hasłem: „Turystyka filmowa i literacka”.  Naszą szkołę reprezentowały uczennice Technikum Organizacji Turystyki:  Anna Żurawska z klasy 2 TT i Anita Leputa z klasy 3 TT .

Uczniowie rozwiązywali część teoretyczną (test wielokrotnego wyboru z jedną prawidłową odpowiedzią) i część praktyczną (opracowanie programu i kalkulacji imprezy turystycznej zgodnie z zamówieniem klienta). Czas trwania etapu okręgowego wynosił 150 minut. Organizatorem Olimpiady jest Instytut Geografii Miast i Turyzmu Uniwersytetu Łódzkiego.

Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów!
facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk