W dniu 16.12.2019 r odbył się pierwszy – teoretyczny etap konkursu dla uczniów klas pierwszych technikum hotelarskiego „Master Junior Sztuki Hotelarskiej.
Do etapu drugiego – praktycznego, zakwalifikowali się następujący uczniowie:

z klasy 1 gThot

• Alicja Pastuszak
  • Karolina Furtek
  • Maria Charzewska
  • Oliwia Zima
  • Sylwia Gładysiewicz

z klasy 1 Thot

• Gabriela Goleń
  • Antoni Łopata
  • Dawid Meier
  • Amelia Gancarz
  • Zuzanna Tokarska

Wymienionym uczniom gratulujemy osiągniętych wyników i zapraszamy do wzięcia udziału w części praktycznej konkursu, która odbędzie się pod koniec stycznia 2020 r, po zakończeniu ferii zimowych.

organizatorzy: A.Topolska, M.Fejkiel, S.Szajna-Kuck