13 grudnia 2019r. odbył się finał powiatowej licealiady w piłce siatkowej dziewcząt. Nasze dziewczęta okazały się bezkonkurencyjne. Ich dominacja nie podlegała dyskusji. Świetnie spisały się zarówno w ataku, jak i w polu serwisowym, co przełożyło się na ostateczną wygraną.

Wyniki poszczególnych meczy:

  1. I LO – ZSP Nr2         2:0
  2. ZSE – ZSP Nr1         0:2
  3. I LO – ZSE              2:0
  4. ZSP Nr1- I LO          2:0
  5. ZSP Nr1 - ZSP Nr2    2:0
  6. ZSE – ZSP Nr2         2:0

Klasyfikacja końcowa eliminacji powiatowych:

  1. ZSP Nr 1– awans do zawodów rejonowych
  2. I LO
  3. ZSE
  4. ZSP Nr 2

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych etapach Licealiady!  

Skład drużyny:

Lidwin Aleksandra (kapitan), Wosiewicz Wiktoria, Wodzińska Aleksandra, Jabłońska Aleksandra, Wąchała Patrycja, Jagieła Zuzanna, Adamika Karolina, Wiśniowska Weronika, Gałuszka Patrycja, Hap Aleksandra, Wawszczak Klaudia, Sajdak Karolina, Szczur Julia, Klasa Emila, Gierasińska Klaudia.

Opiekun: p. R.Kustroń.

facebook_page_plugin