Zawieszenie zajęć
W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika, szkoła realizuje nauczanie zdalne w tym okresie. #Zostań_w_domu

Przygotuj oryginalną kartkę (np. urodzinową, świąteczną, z okazji walentynek, Halloween) z życzeniami z języku obcym (jednym lub więcej). Podpisz ją (imię i nazwisko, klasa) i przekaż nauczycielowi. Wszyscy uczestnicy otrzymają punkty za udział w konkursie oraz ocenę z języka obcego. Czekają nagrody! Termin składania prac: 29 listopada 2019 (piątek).
Zapraszają organizatorzy: nauczyciele języków obcych w "Szczepaniku".