Współpraca:Szukaj

W dniu 9 października 2019r. odbyły się szkolne eliminacje Olimpiady Wiedzy o Turystyce.

W tym roku szkolnym siódma edycja Olimpiady realizowana jest pod hasłem „Turystyka literacka i filmowa”. Ta forma turystyki kulturowej jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się od początku XXI w. Jej celem są miejsca i obiekty związane z życiem oraz działalnością twórców, a także uwiecznione w ich opracowaniach plenery.

Do etapu okręgowego zakwalifikowały się dwie uczennice z klas turystycznych: Anna Żurawska klasa 2 TT i Anita Leputa klasa 3TT. Gratulujemy i życzymy powodzenia!!!

Opiekunowie: B.Madejska, A.Pelc

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk