Zawieszenie zajęć
W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika, szkoła realizuje nauczanie zdalne w tym okresie. #Zostań_w_domu

"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

W piątek 27 września uczniowie z klasy 2 LO d wraz z p. Katarzyną Ukleją wzięli udział w warsztatach artystycznych, które odbyły się w Biurze Wystaw Artystycznych. Tematem spotkania była historia Krosna widziana "przez dziurkę od klucza". Uczniowie przygotowywali własne twórcze opowiastki o Krośnie, wykorzystując do tego dawne fotografie oraz magię własnej wyobraźni i pamięci. A wszystko to zamknięte w drewnianych skrzynkach, do których zaglądnąć można  "przez dziurkę od klucza". Warsztaty odbywają się w ramach projektu "Zadomowieni w dziedzictwie". Prace naszych uczniów będzie można zobaczyć 12 października podczas spaceru po Krośnie szlakiem historii miasta, jego architektury oraz mieszkańców. Warsztaty poprowadziła Anna Woźniak, pod okiem której licealiści oddawali się twórczej pasji i zabawy jednocześnie.

 Galeria

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk