Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

7 września 2019 roku w odbyło się w Krośnie Narodowe Czytanie Nowel zorganizowane przez Bibliotekę Publiczną.  Wydarzenie honorowym patronatem objęła Para Prezydencka. Rozpoczął je Prezydent Miasta, a uczniowie naszej szkoły z klasy 2 LO ab z opiekunem p. Bogusławą Kopczyk zaprezentowali fragmenty  „Rozdziobią nas kruki, wrony” S. Żeromskiego, „Sawy” H. Rzewuskiego i „Orki” W. S. Reymonta.

Więcej informacji i zdjęcia na stronie biblioteki https://www.kbp.krosno.pl/aktualnosc-317-narodowe_czytanie_2019_tak_czytalismy_w.html

 

 

facebook_page_plugin