Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

W dniu 14 czerwca 2019 r. klasy I Tt i II Tt/Tm udały się na wycieczkę do Budapesztu. Po wielu godzinach podróży zwiedzanie stolicy Węgier rozpoczęliśmy od  wizyty na Zamku Vajdahunyad – jest to kompleks budynków o różnych stylach architektonicznych, zaś na  Placu Wolności wysłuchaliśmy historii o najwybitniejszych postaciach „bratniego narodu”.

Następnie przejechaliśmy Aleją Andrassyego - reprezentacyjną aleją, która jest wpisana na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO od 2002 roku. W dalszym etapie udaliśmy się na Wzgórze Gellerta, z którego można podziwiać przepiękną panoramę Budapesztu. Najbardziej urzekło nas zwiedzanie Wzgórza Zamkowego i Zamku Królewskiego. W dalszej części naszego zwiedzania udaliśmy się do Bazyliki św. Stefana, która poświęcona została pierwszemu węgierskiemu królowi Stefanowi I oraz pod Parlament Węgierski.

Na zakończenie wycieczki odbyliśmy godzinny rejs statkiem po Dunaju jako podsumowanie całego dnia zwiedzania i zobaczenia wcześniej odwiedzanych zabytków z perspektywy rzeki.

Opiekunowie: p. Aneta Rosenbaiger, p. Halina Figat, p. Andrzej Rosenbaiger

Galeria zdjęć

facebook_page_plugin