Do półfinału konkursu, który odbędzie się 11 kwietnia 2019 roku w Ropczycach zakwalifikowali się uczniowie klasy III Technik Ekonomista: Piotr Farej, Izabela Wilk, Klaudia Wilczyńska
GRATULUJEMY I TRZYMAMY KCIUKI!!

Uczniowie klasy drugiej oraz trzeciej Technik Ekonomista uczestniczyli od listopada 2018 r. do marca 2019 roku w projekcie " Przedsiębiorczość w praktyce" podstawowym celem jest wyposażenie uczniów w praktyczne umiejętności rozliczania się z tytułu podatków, korzystania z programu Płatnik ZUS, korzystania z produktów bankowych, pozyskiwania kapitału, zakładania i prowadzenia biznesu oraz aktywności na rynku pracy.

Projekt pilotowany jest przez Zespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach we współpracy z Oddziałem ZUS, Wojewódzkim Urzędem Pracy, Oddziałem NBP i Izbą Skarbową.

Koordynatorem projektu na terenie szkoły jest p. A. Majkut