Miło nam poinformować, że uczennice "Szczepanika" - Ewelina Borek z kl. IV TE oraz Klaudia Głowacka z kl. II LOa otrzymały stypendia Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość wręczenia dyplomów odbyła się 19 grudnia na Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk