Współpraca:Szukaj

W dniu 7 grudnia 2016 r. odbył się I etap konkursu „TURBOLANDESKUNDE – DEUTSCHLAND” Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego.
Do drugiego regionalnego etapu, który odbędzie się 13 kwietnia 2018 r. w II Liceum Ogólnokształcącym im. prof. K. Morawskiego w Przemyślu zakwalifikowała się drużyna w składzie: Klaudia Knap, Agnieszka Michałkowska i Paulina Wasylik z klasy II LOb.

Serdecznie gratulujemy i życzymy
powodzenia w kolejnych etapach

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk